Hotel Tekstil, 1993’den beri, Türkiye’de küçük ve büyük ölçekli firmalara Otel Tekstili,  İş Elbiseleri ve Tekstil Promosyonu imalatı yapmaktadır.  Kurulduğu günden bugüne, sektöründeki gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek, doğru zaman, doğru ürün, ve üst düzey kalite anlayışını birleştirerek müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Türkiye dışında, Fransa, İspanya, Almanya, İsrail, Amerika ve Kanada’ya ihracat yapmaktadır.

Amacımız en kaliteli ürünü, mükemmel bir servis ile birleştirip, doğru zamanda, arzulanan ürünleri müşterilerimize ulaştırmaktır.

Kalitenin, varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancı taşıyoruz. İnanıyoruz ki  bu süreçte kalite politikamız, her zaman daha iyisini istemek ve isteklerine ulaşmaktır. Firmamızda tam donanımlı bir Modelhane, Kesimhanemiz ve Finiş atölyemiz mevcuttur. Modelhanemizde ve Kesimhanemizde her şey bilgisayarlı sistem üzerinde yürütülmektedir. Üretim öncesi muhakkak 1/1 numune yapılıp onaya sunulur. Onaylanmayan hiç bir ürün imalata sokulmaz.

R.Bosch’un ünlü sözü olan ”İtibar kaybetmektense para kaybetmeyi yeğlerim” politikasını bire bir benimsiyoruz.