Stoklarımıza, Deve Tüyü, Yün, Bambu ve Soya Elyafından kumaştan Yorgan ve Yastıklar girmiştir.

Deve Tüyü, vücut ısısını dengede tutan doğal ve konforlu yapısıyla deve tüyü çok hafiftir. Soğuk gecelerde sıcak, sıcak gecelerde serin tutan doğal bir üründür.Deve tüyü, devenin tüylerinin dökülmesi ile toplanır. Vücudu battaniye gibi saran bir yapısı vardır. Deve tüyü son derece yumuşak ve ipeksi bir dokunuşa sahiptir.

Yün, Doğal bir ürün olan yün, termal yalıtım sağlayarak ısıyı eşit dağıtır. Yine doğal yapısından dolayı antialerjiktir. Antibakteriyel olması özelliği kazandırılacak işlem görmüştür. Woolmark standartlarında fabrikalarımızda üretilmektedir. Yün terletmez ve vücuttaki ağrıları alır.

Bambu, çevre dostu, organik ve doğaldır. Doğal bambu sayesinde hafif ve nefes alabilen ürünlerdir.Doğal ipliklerin hammaddesi olarak kullanılan bambunun, nemi çok iyi çekmesi ve hava geçirgenliği sağlayarak bedenin nefes almasına yardımcı olması; ayrıca uv ışınlarına dayanıklı olması yaz ayları için tercih edilmesine neden olur. Çok ince olmasına rağmen yıpranmaya oldukça dayanıklı ve sağlam olan bambunun dokunma hissi ipek ve kaşmire benzer. Kimyasal tarım ilacı ya da gübreye gerek olmadan yetişen bambu, % 100 doğaldır. Bakteri barındırmadığı için koku yapmaz,  hijyeniktir.

Soya Elyafı, Çinliler tarafından, insan eliyle yapılmış ilk tekstil lifi olan soya, tekstil endüstrisindeki birçok uzman tarafından 20.yy.’nin en önemli buluşlarından biri olarak nitelendirilmektedir. Kaşmir ile aynı yumuşaklık, akıcılık ve parlaklığa sahip olan soya elyafı, pamuktan çok daha iyi nem geçirme özelliğine sahiptir. Ayrıca teri ve ıslaklığı hızlıca emip dışarı atarak nemi kurutma özelliğine de sahip olan soya elyafı, insan derisini koruyan dünyadaki tek botanik (bitkisel) liftir.